sobota, 20 sierpnia 2016

Jak zrobić ukryty link pod napisem?

jak ukryć link pod tekstem, jak zrobić ukryty link


Poniżej krótki poradnik o tym jak ukryć link pod napisem. Ukrywanie linku pod tekstem w gruncie rzeczy jest bardzo proste i sprowadza się na umieszczeniu poniższego kodu HTML na stronie bądź komentarzu. Pod ADRES STRONY .WWW kopiujemy i wklejamy URL strony do której chcemy by prowadziło słowo/a klucz a w miejsce TEKST wpisujemy frazę.

<a href="ADRES STRONY .WWW">TEKST</a>


I prezentuje się to tak:


Jeśli zaś chcemy dodać ukryty link pod obrazkiem, wówczas kopiujesz poniższy kod w miejsce ADRES STRONY kopiujesz i wklejasz URL strony do której chcesz by kierowało się słowo kluczowe, zaś w ADRES GRAFIKI wklejamy URL grafiki którą chcemy widzieć. W tym celu warto skorzystać z hostingu zdjęć, a następnie skopiować adres obrazu z wrzuconej grafiki. Kod HTML przedstawia się tak:

<a href="ADRES STRONY .WWW"><img src="ADRES GRAFIKI"></a>

I wykonanie:

agencja reklamowa, agencja interaktywna

Zdarza się również że na niektórych forach (np. Wizaz.pl, Miau.PL) zastosowany jest język programowania Visual Basic firmy Microsoft wówczas ukrywanie linku pod tekstem jest możliwe dzięki użyciu następującego kodu:

[url=ADRES STRONY .WWW]TEKST[/url]

W przypadku obrazków wygląda to tak:

[url=ADRES STRONY .WWW][img]ADRES GRAFIKI[/img ][/url]

W przypadku wstawiania obrazków warto pamiętać o dodaniu atrybutu ALT do zdjęć, wpływa on pozytywnie na pozycjonowanie strony internetowej.

jokerseo.pl

Autor & Redaktor

Tworzenie stron internetowych, optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych, marketing internetowy, branding, content marketing, copywriting.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
biz.